Czystość Wiadomości branżowe

20 lat minęło! – jubileusz firmy Rossmann w Polsce

23 maja, w restauracji  Concept 13, mieszczącej się domu handlowym Vitkac, w Warszawie przy ulicy Brackiej 9 odbyło się długo oczekiwane wydarzenie - spotkanie z okazji 20-lecia obecności firmy Rossmann w Polsce! Wspaniałą atmosferę tej wyjątkowej uroczystości zapewnili uznani polscy artyści, a wśród zebranych gości nie zabrakło gwiazd. W przyjęciu wziął również

Teaser

23 maja, w restauracji  Concept 13, mieszczącej się domu handlowym Vitkac, w Warszawie przy ulicy Brackiej 9 odbyło się długo oczekiwane wydarzenie – spotkanie z okazji 20-lecia obecności firmy Rossmann w Polsce! Wspaniałą atmosferę tej wyjątkowej uroczystości zapewnili uznani polscy artyści, a wśród zebranych gości nie zabrakło gwiazd. W przyjęciu wziął również udział sam Dirk Rossmann, założyciel i współwłaściciel drogerii.

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 20 lat, odkąd pierwszy polski klient przekroczył próg drogerii Rossmann! Dziś trudno sobie wyobrazić polską gospodarkę bez tej firmy, która zrewolucjonizowała nasz rynek kosmetyczny.

? To dla Nas wyjątkowe święto. ? mówił  Marek Maruszak, Prezes Zarządu Rossmanna. ?  Dziś spotkaliśmy się z dwóch powodów by świętować 20 lecie i by opowiedzieć o planach Rossmanna  na przyszłość. W tym roku otworzymy  150 sklepów  pod koniec 2013 będzie ich już 850.  Jestem o tym przekonany, że do roku 2014 spotkamy się w naszej 1000. drogerii! Powiem więcej na tym nie poprzestaniemy.

Imprezę zaszczyciło wiele gwiazd show-biznesu oraz sceny gospodarczej. Wśród gości znaleźli się m.in.: Dirk Rossmann, Edward Miszczak, Olivier Janiak, Magda Steczkowska, Monika Mrozowska, Beata Grabarczyk, Dorota Gawryluk, Marta Kuligowska, Andrzej Grabowski, Olga Borys, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Krzysztof Szewczyk, Andrzej Morozowski, Elżbieta Jędrzejewska, Marcin Kwaśny, Robert Moskwa, Tomasz Zubilewicz oraz Dorota i Wojciech Soszyńscy-właściciele firmy Oceanic. 

Spotkanie poprowadziła znana prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska, a na scenie, wystąpili: Adam Sztaba z orkiestrą, Monika Brodka, Urszula Dudziak, Katarzyna Zielińska, Patrycja Markowska solo oraz z Grzegorzem Markowskim.

Występy poszczególnych artystów były sponsorowane przez firmy współpracujące z Rossmannem. W przypadku Moniki Brodki była to firma Oceanic, Urszuli Dudziak firma Perfecta, Katarzyny Zielińskiej firma Henkel, a Patrycji Markowskiej firma Unilever.

Uroczystość uświetniła również  przygotowana specjalnie na tę okazję multimedialna wystawa fotografii Szymona Brodziaka pt. ?Kobieta przyszłości Rossmanna?. Szymon Brodziak właśnie w dniu imprezy został doceniony przez jury Fashiontv w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes, które przyznało mu główną nagrodę w kategorii: BLACK & WHITE COMMERCIAL CAMPAIGNS.

A to już wiesz?  Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Oczywiście nie mogło też zabraknąć jubileuszowego tortu!

Podczas wydarzenia Rossmann zaprezentował swoje plany. Była to  również okazja do przedstawienia nowej redaktor naczelnej magazynu ?Skarb?, którą została Agata Młynarska.  

?Skarb? to bezpłatny miesięcznik dystrybuowany w drogeriach  o nakładzie 500 000 egzemplarzy. Wydawcą magazynu jest firma Rossmanna.  Agata Młynarska wraz z zespołem pracowała nad nową koncepcją pisma tak by ?Skarb? był pismem bliskim czytelniczkom, a jednocześnie miał nowatorska formułę i zaskakiwał.  Już  niedługo bowiem ?Skarb? będzie dostępny również jako e-wydanie: na stronie www.rossnet.pl oraz w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety.

< 242616" >

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#rosman brodka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy