Czystość Wiadomości branżowe

Adam jedź! Życzenia dla Małysza od TEEKANNE i kibiców z całego świata

Marka TEEKANNE rzuciła wyzwanie zimie! Szereg aktywności, do udziału w których zostali zaproszeni konsumenci marki w sezonie zimowym 2012/2013, organizowanych pod hasłem „herbata rozgrzewa” miał finał w czasie Pucharu Świata pod Wielką Krokwią. „TEEKANNE WINTER BAR” w Zakopanem – rozgrzał trzynaście tysięcy kibiców, którzy złożyli życzenia i pozdrowili

Teaser

Marka TEEKANNE rzuciła wyzwanie zimie! Szereg aktywności, do udziału w których zostali zaproszeni konsumenci marki w sezonie zimowym 2012/2013, organizowanych pod hasłem ?herbata rozgrzewa? miał finał w czasie Pucharu Świata pod Wielką Krokwią. ?TEEKANNE WINTER BAR? w Zakopanem ? rozgrzał trzynaście tysięcy kibiców, którzy złożyli życzenia i pozdrowili swojego idola Adama Małysza na półmetku jego startu w Rajdzie Dakar w ramach projektu kibiceadama.pl 

W trakcie największej zimowej imprezy w stolicy Tatr, jaką jest coroczny Puchar Świata w Skokach Narciarskich, firma TEEKANNE, jeden z wiodących producentów herbaty, zaoferowała kibicom rozgrzewające wsparcie, a ci zrewanżowali się, wspierając życzeniami ambasadora marki Adama Małysza. Życzenia można zobaczyć w serwisie kibiceadama.pl ? który został uruchomiony na finiszu zmagań mistrza w Rajdzie Dakar.
 

Rozgrzewka w Zakopanem

W TEEKANNE WINTER BAR, zlokalizowanym tuż przy głównym wejściu na teren skoczni, każdy chętny mógł zrelaksować się przy kubku pysznej herbaty. W sumie, w ciągu trzech dni, zostało rozdanych ponad 13 000 kubków tego aromatycznego napoju. Hostessy serwowały go w ramach zimowej strefy TEEKANNE oraz na terenie Wielkiej Krokwi i specjalnej strefy VIP. W ten sposób firma nie tylko zaprezentowała swoje herbaciane nowości tysiącom konsumentów, ale i mocno podgrzała ich sportowego ducha. A które smaki wybierano najczęściej? – MINT & HONEY, WINTER TIME, GINGER & LEMON, FOREST FRUIT ? to herbaciani liderzy akcji.  

Foto niespodzianka

Zimowe, sportowo-herbaciane święto pod skocznią było również świetną okazją, by wrócić do domu z pamiątkami ? gadżetami z limitowanej serii TEEKANNE, przygotowanymi specjalnie dla fanów skoków narciarskich i Adama Małysza ? ambasadora marki. Sferyczne igloo TEEKANNE kryło w sobie kolejną niespodziankę ? wyjątkowe ministudio foto, w którym fani mogli sobie zrobić i otrzymać wydrukowane na miejscu pamiątkowe zdjęcia, a co ciekawsze ? podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku. Z tej możliwości skorzystało blisko 400 fanów, którzy wysłali swoje fotografie z miejsca imprezy do galerii ?TEEKANNE WINTER BAR? na firmowym profilu na Facebooku. Można je znaleźć pod adresem facebook.com/herbatateekanne.

A to już wiesz?  TAURON włącza ?Bezpieczniki? dla dzieci

I? jedź Adam, jedź!

Dla fanów Adama Małysza organizatorzy eventu przygotowali jeszcze jedną wyjątkową atrakcję: mogli oni pozdrowić swojego idola, który teraz startuje w Rajdzie Dakar. I tak słynne już, wielokrotnie powtarzane na całym świecie ?Adam, leć!!!? zostało przez kibiców zamienione na: ?Adam, jedź!?. Powstało ponad 50  filmów z pozdrowieniami dla TEEKANNE i Adama Małysza ? i życzeniami, które składano przynajmniej w kilku językach. Filmiki te, oraz galerię zdjęć z imprezy można obejrzeć w specjalnym serwisie kibiceadama.pl który ilustruje barwne emocje, jakie towarzyszyły kibicom i organizatorom pod Wielką Krokwią.

TEEKANNE WINTER BAR był więc idealnym miejscem na wspomnienie sukcesów Adama Małysza w towarzystwie aromatycznych nowości produktowych TEEKANNEpodsumował Maciej Rymski, National Sales Manager firmy TEEKANNE Polska.

Za działania w ramach projektu ?Herbata rozgrzewa? oraz oraz wsparcie PR odpowiada agencja 365 PR, należąca do GRUPY 365 NET

Koncern TEEKANNE to 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 232437" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy