Czystość Wiadomości branżowe

Aromatyczny konkurs TEEKANNE na Facebooku

Do 21 czerwca na fan page’u TEEKANNE Polska trwa pierwszy etap długo oczekiwanego konkurs „Herbaciane Smaki”. Celem aplikacji, będącej kontynuacją projektu herbacianesmaki.pl, jest zebranie przepisów kulinarnych bazujących na nowych smakach herbat TEEKANNE. Do wygrania udział w konkursie deserowym podczas Wielkiego Finału BlogerChefa oraz ekskluzywny zestaw naczyń marki Philipiak.Konkurs

Teaser

Do 21 czerwca na fan page?u TEEKANNE Polska trwa pierwszy etap długo oczekiwanego konkurs ?Herbaciane Smaki?. Celem aplikacji, będącej kontynuacją projektu herbacianesmaki.pl, jest zebranie przepisów kulinarnych bazujących na nowych smakach herbat TEEKANNE. Do wygrania udział w konkursie deserowym podczas Wielkiego Finału BlogerChefa oraz ekskluzywny zestaw naczyń marki Philipiak.

Konkurs ?Herbaciane Smaki? składa się z dwóch etapów. Pierwszy trwa od 9 do 21 czerwca i wyłoni 10 najlepszych przepisów, które wezmą udział w walce o nagrodę główną, czyli zestaw IDisegno marki Philipiak i nagrodę specjalną ? całoroczny zapas wielosmakowych herbat i herbatek marki TEEKANNE. Dwóch zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie zaproszonych na Piknik kulinarny podczas Wielkiego Finału BlogerChefa, który odbędzie 22-23 czerwca w Hotelu Columna Medica**** w Łasku k/Łodzi. Wezmą tam oni udział w konkursie deserowym, w którym do wygrania będzie roczny zestaw herbaty TEEKANNE. Oprócz tego, codziennie do zdobycia są zestawy-niespodzianki również sponsorowane przez TEEKANNE.

W konkursie może wziąć udział każda osoba prowadząca bloga kulinarnego. Oprócz dodania treści przepisu, należy podać jego składniki oraz adres swojego bloga. Jednym z warunków uczestnictwa jest udostępnienie wpisu na blogu bądź fan page?u, co jednocześnie zwiększa szansę na wygraną, bowiem jednym z czynników branych przez jury pod uwagę, jest ilość zebranych głosów. Każdy przepis znajdujący się w bazie aplikacji konkursowej, zostanie dodatkowo opublikowany na stronie herbacianesmaki.pl czyli platformie internetowej, zrzeszającej miłośników i herbaty, i smacznej kuchni.

Innowacyjność przedsięwzięcia herbacianesmaki.pl polega na przedstawieniu drugiego ? często niedocenianego ? oblicza  herbaty. Nie wszyscy wiedzą, ale ten zwykle traktowany jako gorący napór napar z powodzeniem może być stosowany jako przyprawa czy baza w gotowaniu, pieczeniu, smażeniu, wędzeniu oraz marynowaniu ? tłumaczy Dominika Chłopicka, Social Media Manager GRUPA 365 NET. ? Blogerzy doskonale wychwycili ten trend. Przyszedł czas, aby zebrać wszystkie pomysły w jednym miejscu i nagrodzić te najbardziej kreatywne ? dodaje.

A to już wiesz?  DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2021

Aplikację ?Bloguj, gotuj i wygrywaj! Odkrywaj herbaciane smaki z marką TEEKANNE!? można znaleźć na oficjalnym fan page?u TEEKANNE Polska (facebook.com/herbatateekanne) lub pod bezpośrednim adresem: https://www.facebook.com/herbatateekanne/app_599192936771515. Za realizację aplikacji oraz projekt herbacianesmaki.pl odpowiada GRUPA 365 NET.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy