Ludzie

Chaos i porządek

Chaos i porządek

Autorem artykułu jest Danuta Wachowska

Przeczytaj jak dostać się do Raju na Ziemi. Potrzebujesz usunąć wszystkie zabrudzenia i zakłócenia ze swojego życia i otoczenia.
CHAOS I PORZĄDEK

Twórcą porządku jest Pan Wszechświata. System porządku jest ukryty w każdym z nas. Projektuje się od najwyższego Stwórcy porządku do wszystkich Jego stworzeń.

Jeśli spojrzymy na kosmos, to widać twór idealnego porządku. Gwiazdy, planety a nawet komety, poruszają się w uporządkowanej przestrzeni po swoich wyznaczonych torach. Nie ma żadnych kolizji czy wypadków. Tylko w naszym ziemskim życiu jest chaos, bałagan i wypadki oraz katastrofy. Przyczyna leży w zakłóconym boskim porządku. Jest to pokrzywienie przepływu kosmicznego ładu.

Bałagan bierze się z chaosu myśli w człowieku. Jeśli dwie półkule mózgu pracują synchronicznie czyli w tym samym czasie zostają przetwarzane informacje półkuli prawej i lewej, to musi być zachowany idealny porządek myśli.

Stwórca Wszechświata wyprojektował na wszystko idealny ład. Jeśli Jego stworzenia odbiegają od pierwotnego przekazu, to znaczy, że są zagubione. Tworzą własny chaos myśli, który projektują na swoje otoczenie. Stąd tworzy się bałagan i brud. Znak, że półkule mózgu pracują osobno bez wzajemnego porozumienia. Informacje są połowiczne i niespójne a wręcz przeciwstawne sobie. Brakuje wówczas jedności myśli i czynów.

W obecnym czasie jest coraz więcej ludzi, którzy nie mogą wyjść z bałaganu, jaki tworzą wokół siebie. Niektórym to nawet nie przeszkadza. Czasem ktoś nazywa to ?twórczym bałaganem?, niczym współczesne malarstwo. Samo określenie jest totalną sprzecznością. Prawdziwa twórczość, to pierwszy krok w porządkowaniu praw w człowieku, na wzór boskiego ładu.

Łatwo jest zauważyć, że ludzie, którzy mają w większym rozwoju prawą półkulę mózgu, tworzą wokół siebie większy lub mniejszy bałagan. Są to właśnie twórcy małego lotu i osoby religijne o małym poziomie intelektu ( zrozumienia). Tworzą zakłócenia w przyswajaniu pokarmów. Nie jedzą lub nadmiernie dbają o zdrową żywność.

Dlaczego tak się dzieje?

Otóż ludzie o kierunku rozwoju lewej półkuli mózgu, która wnosi sama z siebie logikę i porządek, mają tendencję do utrzymywania czystości w przestrzeni wokół siebie. W skrajnym przypadku dochodzi do fanatycznego dbania o czystość w domu i koło domu. Nie wykazują zbytniego zainteresowania o zdrowie ciała i zdrowe pożywienie.

Dwie przeciwstawne osobowości o skrajnych upodobaniach aż do fanatyzmu włącznie. To wynik nieprawidłowej pracy półkul mózgowych.

Środek zajmują osobowości synchroniczne, których mózg pracuje równocześnie w zakresie swoich dwóch półkul. Informacja naukowa jest natychmiast przetwarzana na przekaz religijny. Natomiast treści religijne są natychmiast wyjaśniane w sposób naukowy. Czystość i porządek zachowują zarówno wewnątrz ciała jak i na zewnątrz siebie.

Wymagana jest potrzeba znajomości Religii i Nauki na bardzo wysokim poziomie. Z takiej synchroniczności pochodzą objawienia, które w ciągu ułamka sekundy wyjaśniają zawiłe węzły życia. Mózg pracuje synchronicznie według praw Stwórcy Wszechświata. Wszelkie informacje boskich praw spływają bez żadnego oporu. Religia i Nauka są połączone razem. Tworzą całość i jedność. Z kosmosu są odbierane poprzez spiralne fale przekazy ze Źródła Wiedzy.

Po osiągnięciu doskonałości i oświecenia, nie ma potrzeby na dalsze zgłębianie nauki i religii w ziemskim wydaniu. Wszystkie informacje niezbędne w danej chwili są otrzymywane ze Źródła. Komunikacja jest bezpośrednia. Pośrednicy nie mają racji bytu, ani jako sławy naukowe, ani jako przywódcy religijni.

Czas Religii już się skończył. Pora zacząć porządkować kosmiczne Prawa Stwórcy wokół siebie i w sobie samym.

Syriusz jest podwójną Gwiazdą, która w tej chwili pomaga porządkować naszą planetę i nas samych. Wprowadza hierarchiczny ład i porządek, który został dawno temu zakłócony poprzez rozdzielenie i rozczłonkowanie mózgu oraz podział Religii i Nauki na fragmenty.

Ma powstać Jedna Zjednoczona Religia oraz Holistyczna Nauka o świecie i człowieku. Jest już publikowana Konstytucja Uniwersalnego Porządku i Projekcja Nauki Teozoficznej, odsłaniająca Prawa Boskiego Porządku. Teozofia jest systemem nauczania, którego celem jest osiągniecie Boga.

Budda zapoczątkował tę drogę i szkolił ludzi ku świadomości harmonicznej. Wnętrze musi być zsynchronizowane z zewnętrzną stroną życia, aby światło mogło bez oporu przepływać. Symbolem jest kolor Słońca ? pomarańczowy. To kolor żaru, energii pochodzących od żywiołów z których składa się wszelkie życie. W mojej książce ?Symfonia Przebudzenia? jest dokładnie objaśnione działanie i obieg energii żywiołów, oraz jej powiązanie z drabiną ewolucyjną, z drzewem Sefirotów.

Tak człowiek ma się przemienić, aby być identycznym najpierw ze Słońcem a potem ze Światłem. Bałagan i chaos musi zniknąć, gdyż jest on wynikiem zaburzenia osobowości i biedy życia. Brakuje pełni. Osoba, która osiągnęła Uniwersalną Świadomość jest Światłem.

Tam, gdzie panuje w świecie bieda, tam jest największy brud i bałagan. Energia z zewnątrz nie może przepływać. Nie ma połączenia z Boskimi Falami. Zmaganie się z losem jest wynikiem mocno zaburzonej synchronizacji. Stworzony jest pancerz z chaosu przeciw Boskim Falom.

Czas skończyć z biedą, cierpieniem, chaosem i bałaganem! To nie przystoi istocie ludzkiej. Trzeba posprzątać Ziemię i wprowadzić porządek w samym sobie, aby mógł powrócić boski ład i niebiańska czystość.

W przeciwnym przypadku zostaniemy wyniszczeni przez wojny, choroby i głód, jak to ma miejsce w najbiedniejszych krajach świata. Możemy w najgorszym przypadku być zniszczeni jak ?śmieci?, które nie nadają się do recyklingu. Przepowiednie są przerażające na lata wielkiej transformacji.

Zacznijmy już ?Pomarańczową Rewolucję Świata? , aby wprowadzić Boską Harmonię na Ziemi. Wejdźmy w Złoty Wiek bezpiecznie i z radością, gdyż fundamenty są już do niego wylane. Czystość i porządek niech zapanuje na Ziemi oraz w domach i ludziach i we wszystkich stworzeniach. Będziemy połączeni poprzez synchroniczność z Kosmosem i Boskimi falami. To obiecany Raj na Ziemi.

Danuta Wachowska

http://www.danuta.stronawww.eu/

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #actis   #aktywator bakteryjny   #aquafilter   #aqumatic   #ariel   #artykuły chemiczne   #bardzo tanio   #biopreparat   #biopreparaty   #chemia domowa   #chemia gospodarcza