Czystość Wiadomości branżowe

Domino nagrodzone Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym

21 czerwca w piątek Domino otrzymało kolejne wyróżnienie i zostało nagrodzone Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Nagrodę dla firmy podczas gali, która w tym roku odbyła się w Sali Wielkiej Muzeum Miejskiego w Ratuszu we Wrocławiu, odebrał współwłaściciel DOMINO Eugeniusz Świszcz. Otrzymanie tej statuetki jest jednoznaczne z zaproszeniem do klubu elitarnej I Ligi

Teaser

21 czerwca w piątek Domino otrzymało kolejne wyróżnienie i zostało nagrodzone Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Nagrodę dla firmy podczas gali, która w tym roku odbyła się w Sali Wielkiej Muzeum Miejskiego w Ratuszu we Wrocławiu, odebrał współwłaściciel DOMINO Eugeniusz Świszcz. Otrzymanie tej statuetki jest jednoznaczne z zaproszeniem do klubu elitarnej I Ligi Dolnośląskich Firm.

Od 13 lat inicjatywa, jaką jest wręczenie Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych, ma na celu wyróżnienie wiarygodnych firm, które dzięki swoim innowacyjnym działaniom zmieniają gospodarcze oblicze regionu Dolnego Śląska. ?Statuetka DCG to nie tylko prestiżowa nagroda, ale przede wszystkim docenienie i wyróżnienie naszej wieloletniej ciężkiej pracy. Ma to dla mnie i dla pracowników Domino przede wszystkim znaczenie mobilizujące i stymulujące nas do dalszej, efektywnej pracy. To duża satysfakcja odebrać statuetkę z rąk samego Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Bycie w gronie najlepszych zawsze cieszy? ? mówi Eugeniusz Świszcz, współwłaściciel firmy DOMINO SP.J. Koncepcja programu zakłada promocję firm, które pozytywnie wpływają na poprawę lokalnej sytuacji ekonomicznej poprzez, m.in.: tworzenie nowych miejsc pracy oraz przestrzeganie najwyższych standardów, jakości i dbania o swoją wiarygodność gospodarczą. W tym roku Domino, jako firma z branży stolarki otworowej, została wyróżniona po raz pierwszy.

Domino to prężnie rozwijająca się firma z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizująca się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z “Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutorami produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

 

Źródło DOMINO. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dbanie o higienę osobistą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy