Wiadomości branżowe

Inteligentne lodówki LG z funkcją Smart Diagnosis – komunikują się z użytkownikami za pomocą smartfona

INTELIGENTNE LODÓWKI LG SIDE-BY-SIDE Z FUNKCJAMI SMART DIAGNOSIS ORAZ DOOR-IN-DOOR?

LG Electronics (LG) wprowadziło do Polski nową serię lodówek wyposażonych w innowacyjny system diagnostyczny Smart Diagnosis, wykorzystujący telefon użytkownika do usprawnienia procedur serwisowych.

Smart Diagnosis – inteligenta diagnostyka z użyciem telefonu

Lodówki LG wyróżniają się wyjątkową funkcją Smart Diagnosis. W momencie wystąpienia jakiejkolwiek usterki, użytkownik kontaktuje się ze specjalnym numerem infolinii i przykłada dowolny telefon do ikonki Smart Diagnosis znajdującej się na urządzeniu. Wystarczy otworzyć drzwi lodówki i wcisnąć przycisk, a wygenerowany przez lodówkę sygnał zostanie odczytany przez konsultanta na infolinii, który udzieli niezbędnych porad i wskazówek jak wyeliminować problem. Technologia ta ogranicza kosztowne, niewygodne zgłoszenia serwisowe i wizyty specjalistów w domu. Błahe usterki możemy zdiagnozować zupełnie sami, poprzez pobranie odpowiedniej aplikacji na smartfona.

 

Drzwi w drzwiach, czyli łatwy dostęp do produktów

Door-in-Door (Minibar) od LG to system dla całej rodziny, który pozwala użytkownikom na szybki i wygodny dostęp do najczęściej używanych produktów, bez konieczności otwierania całych drzwi lodówki. Funkcja ta jest o tyle istotna, że znacznie redukuje utratę zimnego powietrza – aż o 41 proc. w porównaniu do otwierania całych drzwi, dzięki czemu chłodzenie działa sprawniej, a jedzenie pozostaje dłużej świeże. Door-in-Door może okazać się także przydatne przy typowych imprezach okolicznościowych, gdzie znakomicie spełni się w roli minibaru.

Zużycie energii poniżej wyśrubowanych norm

Dzięki opracowanej przez firmę LG innowacyjnej technologii silnika, lodówki z dolnym zamrażalnikiem i funkcją Total No Frost po raz pierwszy uzyskują zużycie energii o 10% niższe od wymaganego do uzyskania klasy energetycznej A+++.
Większa energooszczędność sprężarki liniowej wynika ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego oraz precyzyjniejszego sterowania chłodzeniem. Dzięki temu energetyczna wydajność urządzenia jest podwyższona aż o 36 procent[1].

Zawsze świeża

Wykorzystując funkcję Pure N Fresh, cienki, karbonowy filtr redukuje obecność nieprzyjemnych zapachów, które często towarzyszą niektórym produktom. Pure N Fresh to także cyrkulacja czystego powietrza pobieranego z otoczenia za pomocą wbudowanego wentylatora wpływając na utrzymanie optymalnych warunków wewnątrz lodówki. System ten przepuszcza oczyszczone powietrze poprzez specjalne kanały, dzięki czemu żywność pozostaje świeża dłużej niż w przypadku przechowywania w konwencjonalnej lodówce.

Easy Storage System

System inteligentnego magazynowania żywności pozwala na łatwiejsze rozdzielanie produktów w zależności od wymagań ich przechowywania oraz pomaga w dostosowaniu wnętrza lodówki do indywidualnych potrzeb. Wyposażenie lodówki w specjalną szufladę Moving Ice Tray dodatkowo zwiększyło jej możliwość dostosowania się do użytkownika. Odpinany Moving Ice Tray można szybko przemieścić lub wyjąć z lodówki, zawsze wtedy gdy potrzebujemy więcej miejsca w zamrażarce.

Technologia Fresh 0 Zone

Fresh 0 Zone od LG to specjalna, chłodniejsza, zamknięta komora, która minimalizuje wahania temperatury, pozwalając na przedłużenie świeżości przechowywanych w niej produktów. Są one schładzane do temperatury około 0, -1 stopnia co jest to idealną temperaturą dla mięsa i ryb nawet po rozmrożeniu. Dodatkowo, funkcja Multi Air Flow rozprowadza równomiernie i wielopoziomowo zimne powietrze równomiernie w lodówce, aby chłodzenie w każdym miejscu lodówki było równie efektywne.

Design dopasowany do nowoczesnych pomieszczeń

Nowy model lodówek Side-by-Side z funkcją Door?in-door (Minibar) jest wyposażony w bardzo wytrzymałe i energooszczędne lampy LED, które zapewniają dobre oświetlenie produktów i pomagają użytkownikom szybko znaleźć to, czego szukają. Lodówka LG jest wyposażona również w półkę z hartowanego szkła, która może utrzymać produkty o wadze aż do 150 kg.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło LG Electronics. Dostarczył

hastagi na stronie:

#funkcja air w lodowce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy