Czystość Wiadomości branżowe

Jak wybrać trafiony prezent dla dziecka pod choinkę

Czy uniwersalny prezent dla dziecka pod choinkę może być jednocześnie oryginalny? Ależ tak! Klocki, puzzle i gry to strzał w dziesiątkę zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Poniżej propozycje na świąteczne prezenty dla dzieci.- „Aby prezent świąteczny dla dziecka cieszył, warto wybrać zabawkę odpowiednią do wieku i zgodną z jego etapem rozwojowym. To nic

Teaser

Czy uniwersalny prezent dla dziecka pod choinkę może być jednocześnie oryginalny? Ależ tak! Klocki, puzzle i gry to strzał w dziesiątkę zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Poniżej propozycje na świąteczne prezenty dla dzieci.

– ?Aby prezent świąteczny dla dziecka cieszył, warto wybrać zabawkę odpowiednią do wieku i zgodną z jego etapem rozwojowym. To nic trudnego – dzięki oznaczeniom i naszym podpowiedziom rodzice z pewnością znajdą wspaniały prezent pod choinkę. Proponujemy klocki, układanki i gry – to zabawki uniwersalne, a jednocześnie dziecięcy must have.? ? mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z Kidy.pl

Dla najmłodszych – Green Toys

Już od drugiego półrocza niemowlę aktywnie poznaje różne przedmioty, rozwija swoje zdolności manualne. Tak więc doskonale sprawdzą się zabawki do układania, sortowania i budowania jak klocki, wieże i sortery. Alternatywą do marketowych zabawek są klocki mega blocks marki Green Toys, dzięki dużym rozmiarom maluch łatwo je uchwyci. Green Toys proponuje jedne z najbezpieczniejszych zabawek dostępnych na rynku. Zostały wykonane z bezpiecznego i najczystszego rodzaju plastiku pochodzącego z recyklingu.

Świąteczny prezent dla dwulatka – Puzzle Djeco

Podarowanie zbyt zaawansowanej zabawki nie jest dobrym pomysłem ? może wywołać frustrację malucha. Uniwersalnym prezentem, który zapewni frajdę dzieciom od roku do wieku przedszkolnego są drewniane puzzle, np. marki Djeco. Puzzle Djeco pomagają poznawać zwierzątka, samochody, kształty, a nawet litery! Wyróżniają się spośród innych nasyconymi kolorami i starannym wykonaniem. Djeco pokazuje jak solidnie i pięknie wykonane powinny być tak proste zabawki jak puzzle i układanki. W Kidy.pl dostępne są także żelowe kredki o niestandardowych kolorach czy drewniane zwierzątka do ciągnięcia tej wyjątkowej marki.

Gry Marbushka – prezent pod choinkę dla starszaków

Gra pamięciowa typu ?memo? jest odpowiednia już dla trzylatków – pomaga ćwiczyć pamięć i jest świetnym pomysłem na spędzanie czasu z dzieckiem. ?Zapamiętaj zwierzęta? firmy Marbushka to coś więcej niż klasyczne memo. Uwzględnia rozwój emocjonalny malucha, gdyż zwierzątka do odszukania mają minki wskazujące na różnorodność ich nastrojów i charakterów. Marbushka proponuje także nietuzinkowe spojrzenie na klasyczne gry, np. planszową wersję popularnej gry w statki.

A to już wiesz?  Perła Rynku dla Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni

Po oryginalne świąteczne prezenty zapraszamy do Kidy.pl

***

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl  www.mamosfera.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.ofta.pl www.mosbito.pl www.mucovagin.pl www.pregnaplus.pl   www.startzrozumem.pl

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy