Czystość Wiadomości branżowe

Kwitnąca polana na świątecznym stole ? propozycje DUKA na Wielkanoc 2013

Gdy świat się zieleni, nasz dom nabiera zupełnie nowego charakteru. Pomagają mu w tym naturalne dekoracje, świeże zioła - zawsze pod ręką, aby przygotować coś pysznego, oraz głowa pełna smakowitych pomysłów. Cieszymy się, że nadeszła wiosna, podkreślając jej obecność poprzez kulinarne odkrycia oraz sposób ich podania. Na stole zagoszczą formy do pieczenia w

Teaser

Gdy świat się zieleni, nasz dom nabiera zupełnie nowego charakteru. Pomagają mu w tym naturalne dekoracje, świeże zioła – zawsze pod ręką, aby przygotować coś pysznego, oraz głowa pełna smakowitych pomysłów. Cieszymy się, że nadeszła wiosna, podkreślając jej obecność poprzez kulinarne odkrycia oraz sposób ich podania. Na stole zagoszczą formy do pieczenia w żywych odcieniach: żółci i zieleni, kolorowe elementy zastawy stołowej, zabawne dekoracje zapowiadające wielkanocne święta: baranki, zajączki, kurki i jajka. Nasz świąteczny stół zamieni się w niczym pięknie kwitnący ogród, z którego wszystko smakuje wyśmienicie.

Naturalne dekoracje
Na nadchodzące święta, szwedzcy projektanci DUKA proponują wełniane pisanki, sympatyczne pudełeczka w kształcie jajek i królików, oryginalne zawieszki, świeczki: baranki, jajka i kurki oraz wielkanocne tealighty. Do kolekcji powrócą porcelanowe kury i metalowy koszyk AGDA oraz pojemniki na słodycze CANDY.

Wiosenna kuchnia
Wypieki nabiorą wiosennego charakteru dzięki nowym, metalowym foremkom na ciastka BAKE IT w kształcie ptaszków, motylków i zajączków. Szeroką ofertę form NIKLAS w nowych kolorach, uzupełnią kwadratowe i okrągłe formy w kropki. Nad zapiekaniem, pieczeniem i gotowaniem czuwać będzie timer AGDA w kształcie kury.

Wesoła zastawa JOLLY
To nowość w kolekcji DUKA, która zaprezentuje się w dwóch świeżych odcieniach: niebieskim i zielonym. Do kolorowych talerzy, misek, filiżanek, kubków i kieliszków na jajka będą pięknie pasować mini-garnki FREDRIK również w nowych kolorystycznie odsłonach. Można w nich zapiec nowalijki, jajka oraz szereg innych potraw, idealnych na przystawkę lub dodatki do dania głównego.

Zdjęcia highres kolekcji dostępne pod linkiem TUTAJ.

 

< 233854" >

Źródło DUKA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kary za naruszenie RODO stały się rzeczywistością

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy