Czystość Wiadomości branżowe

Legendarna Pumpkin Spice Latte wreszcie w Polsce. Rozgrzej się jesienią w Starbucks?

Legendarna Pumpkin Spice Latte wreszcie w Polsce. Rozgrzej się jesienią w Starbucks?
Po raz pierwszy w Polsce, fani Starbucks mogą spróbować legendarnej Pumpkin Spice Latte rodem z USA. To już 12 urodziny kawy, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Teraz z dumą możemy zaprezentować ten kultowy, jesienny napój we wszystkich kawiarniach Starbucks® na terenie kraju. Nie ma nic lepszego na jesienne chłody, niż rozgrzewająca Pumpkin Spice Latte z nutami dyni i korzennych przypraw. Pumpkin Spice Latte to idealnie skomponowana kawa na bazie pełnej w smaku Espresso Roast z dodatkiem świeżo spienionego mleka i słodkiego, gęstego syropu dyniowego. Właściwości rozgrzewające zawdzięcza mieszance aromatów: goździków, cynamonu, imbiru i gałce muszkatołowej, które są wyraźnie wyczuwalne. Całość jest zwieńczona chmurką bitej śmietany i szczyptą rozgrzewających przypraw. W każdym łyku pysznej Pumpkin Spice Latte czuć złotą jesień.  “Pumpkin Spice Latte zawsze jest kojarzona z wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych, ale emocje wzbudza także wśród kawoszy na całym świecie. Fani kaw Starbucks bardzo długo czekali na ten moment i bardzo się cieszę, że wreszcie w tym roku kawa

Teaser

Po raz pierwszy w Polsce, fani Starbucks mogą spróbować legendarnej Pumpkin Spice Latte rodem z USA. To już 12 urodziny kawy, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Teraz z dumą możemy zaprezentować ten kultowy, jesienny napój we wszystkich kawiarniach Starbucks? na terenie kraju. Nie ma nic lepszego na jesienne chłody, niż rozgrzewająca Pumpkin Spice Latte z nutami dyni i korzennych przypraw.

Pumpkin Spice Latte to idealnie skomponowana kawa na bazie pełnej w smaku Espresso Roast z dodatkiem świeżo spienionego mleka i słodkiego, gęstego syropu dyniowego. Właściwości rozgrzewające zawdzięcza mieszance aromatów: goździków, cynamonu, imbiru i gałce muszkatołowej, które są wyraźnie wyczuwalne. Całość jest zwieńczona chmurką bitej śmietany i szczyptą rozgrzewających przypraw. W każdym łyku pysznej Pumpkin Spice Latte czuć złotą jesień.  

?Pumpkin Spice Latte zawsze jest kojarzona z wielką popularnością w Stanach Zjednoczonych, ale emocje wzbudza także wśród kawoszy na całym świecie. Fani kaw Starbucks bardzo długo czekali na ten moment i bardzo się cieszę, że wreszcie w tym roku kawa Pumpkin Spice Latte pojawiła się także u nas. Starbucks także w Polsce wpisuje się w coraz bardziej popularny trend przyrządzania jesiennych potraw i napojów z dyni. Nic dziwnego, że świat zwariował na punkcie Pumpkin Spice Latte bo jest to smak, którego się nie zapomina i za którym tęskni się do następnej jesieni.? ? przyznaje Magdalena Mularuk, Brand Manager Starbucks.

Kawa Pumpkin Spice Latte jest dostępna w kawiarniach Starbucks na terenie całej Polski do pierwszego tygodnia listopada 2013 w cenach: Tall ? 13,90 zł, Grande ? 15,90zł, Venti ? 16,90 zł.

Informacja o Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

A to już wiesz?  Nowe lodówki w telewizji

Informacja o AmRest

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut oraz Burger King w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje na stronie www.amrest.eu.

 

Więcej informacji udziela:

 

Ewa Wojtarowicz

Account Manager

Edelman Polska

Tel: (22) 576 35 55

Kom: 509 780 896

e-mail: [email protected]

Źródło Starbucks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy