Czystość Wiadomości branżowe

Lep świąteczne uszka wirtualnie ? pomagaj realnie

Już po raz drugi marka WINIARY zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej akcji „Uszka do góry”. Dajmy się ponieść magii świąt i pomóżmy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Dzięki wirtualnej zabawie pomaganie jest takie proste! Wystarczy odwiedzić profil marki WINIARY na Facebooku, otworzyć aplikację „Uszka do góry” i ulepić

Teaser

Już po raz drugi marka WINIARY zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej akcji ?Uszka do góry?. Dajmy się ponieść magii świąt i pomóżmy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Dzięki wirtualnej zabawie pomaganie jest takie proste! Wystarczy odwiedzić profil marki WINIARY na Facebooku, otworzyć aplikację ?Uszka do góry? i ulepić wirtualne uszko. Każde ulepione uszko to złotówka, która zostanie przekazana Środowiskowemu Domu Samopomocy Tulipan w Kaliszu.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy jesteśmy dla siebie bliżsi i wspieramy się nawzajem. Dlatego marka WINIARY, tak jak w poprzednim roku, przygotowała aplikację na Facebooku, dzięki której możemy zrobić coś dobrego, pomagając podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy Tulipan w Kaliszu. Ośrodek Tulipan to miejsce, gdzie osoby niepełnosprawne intelektualnie (zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli) mają zapewnioną terapię i profesjonalną rehabilitację oraz nabywają umiejętności aktywnego życia w społeczeństwie.

W świątecznej aplikacji ?Uszka do góry? uszka lepimy wirtualnie, ale nasza pomoc jest jak najbardziej realna. Jedno uszko to jedna złotówka, którą marka WINIARY przekaże Domowi Samopomocy Tulipan. Warto wiedzieć o tym, że każdy użytkownik może codziennie ulepić jedno, nowe uszko. Zaprośmy również naszych znajomych do wzięcia udziału w akcji i ulepmy razem 20 000 uszek. To jest nasz cel! Samo lepienie jest wyjątkowo proste ? kilka kliknięć myszką i uszko gotowe. Trochę szkoda, że przygotowanie tych prawdziwych nie przychodzi tak łatwo.

Ale to jeszcze nie koniec świątecznych niespodzianek. Na fanpage?u marki WINIARY można również zajrzeć do Księgi Świątecznych Pomysłów WINIARY, a w niej znaleźć wiele inspirujących propozycji, dzięki którym zbliżające się święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe: przepisy kuchenne, pomysły na niezapomniane prezenty i piękne dekoracje czy ciekawostki związane z bożonarodzeniowymi tradycjami i obyczajami. Jeśli będziemy codziennie zaglądać do Księgi Świątecznych Pomysłów WINIARY, możemy być pewni, że święta Bożego Narodzenia nie będą miały przed nami żadnych tajemnic.

A to już wiesz?  Wielki finał piątej edycji programu ?Po stronie natury?

Za przebieg akcji jest odpowiedzialna agencja Lemon Sky Sp. z o.o.

                                                                                              ***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na?, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie ? w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja ?Rzeczpospolitej? przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy