Czystość Wiadomości branżowe

Naturalny sposób na piękną cerę – ANNA PIKURA

Dbając o delikatną skórę twarzy codziennie, niczym rytuał, powtarzamy te same czynności. Aby była promienna i świeża, starannie dobieramy kosmetyki i preparaty, które odpowiednio nawilżają i rozświetlają cerę, a wieczorem wyraźnie ją regenerują. Znakomitym wiosennym uzupełnieniem kosmetyków są delikatne zabiegi z użyciem witaminy C – najlepszej przyjaciółki

Teaser

Dbając o delikatną skórę twarzy codziennie, niczym rytuał, powtarzamy te same czynności. Aby była promienna i świeża, starannie dobieramy kosmetyki i preparaty, które odpowiednio nawilżają i rozświetlają cerę, a wieczorem wyraźnie ją regenerują. Znakomitym wiosennym uzupełnieniem kosmetyków są delikatne zabiegi z użyciem witaminy C ? najlepszej przyjaciółki naszej skóry!

Kwitnące jabłonie
Wiosna przede wszystkim kojarzy się z budzącą się do życia naturą. Czas więc obudzić naturalnie piękną skórę zabiegiem o wdzięcznej nazwie ?Kwitnące Jabłonie?. Zabieg ten polega na dogłębnej eksfoliacji skóry za pomocą substancji, w której skład wchodzi witamina C o stężeniu 30%, kompleks 15% kwasów owocowych oraz komórki macierzyste jabłoni.  Witamina C złuszcza obumarły naskórek, wzmacnia naczynia krwionośne, wstrzymuje procesy starzenia się skóry oraz wyraźnie ją rozświetla. Jednocześnie kompleks kwasów owocowych wzmacnia skórę i pobudza procesy odnowy, a komórki macierzyste działają stymulująco na funkcje skóry. Zabieg ?Kwitnące Jabłonie? jest szczególnie polecany przy cerze dojrzałej, zszarzałej, pozbawionej blasku i mało elastycznej. Jest również zalecany kobietom, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej.

Deszcz majowy
Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego należy szczególnie dbać o ich oprawę. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, dlatego szybko się przesusza i starzeje. Prócz odpowiednich kremów warto zatem poddać się zabiegowi, który ją odżywi i mocno zregeneruje. Pod nazwą ?Deszcz Majowy? kryje się łagodny peeling witaminowy. W jego skład wchodzi złuszczająca obumarłe komórki i rozjaśniająca cerę witamina C o stężeniu 30%, działające antyoksydacyjnie i nawilżająco składniki roślinne oraz odbudowujący tkanki aktywny biologicznie kolagen. Składniki te wyraźnie zregenerują wrażliwą skórę wokół oczu oraz dodadzą jej blasku, dzięki czemu będzie wyglądać młodzieńczo i świeżo.

“W obydwu zabiegach, podobnie jak we wszystkich propozycjach naszej marki, udało się nam połączyć szacunek dla skóry z konkretnymi rezultatami. Jest to zasługą naszych innowacyjnych technologii, które pozwalają nam zastosować wyłącznie naturalne substancje aktywne najwyższej jakości, biozgodne ze skórą, a jednocześnie silnie, w widoczny sposób pobudzające jej odbudowę” ? mówi Anna Pikura, założycielka sieci Klinik Odnowy Kolagenowej.

A to już wiesz?  Wiemy kto wygrał konkurs ?Planeta Energii?. Wiosną mobilne centrum naukowe ENERGI odwiedzi aż 10 miast

Promienna i gładka cera jest pragnieniem każdej kobiety. Dlatego już teraz warto pomyśleć o jej pielęgnacji, aby cieszyć się nieskazitelną i zadbaną skórą o każdej porze roku. Zamiast eksperymentować z kremami i preparatami, zdecydujmy się na zabieg, który przywróci naszej cerze naturalny blask i równowagę.

Więcej na: www.annapikura.com (Kolagen naturalny – producent)

Dystrybucja: Prestige SEO

Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP BIOAKTIV Kolagen, biokremy botaniczne, kolagenowy suplement diety – kapsułki SENSATION, zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp, wodę termalną oraz profesjonalne preparaty gabinetowe likwidujące zmarszczki, żylaki, rozstępy), prowadzi też luksusowe Kliniki Odnowy Kolagenowej. Marka ANNA PIKURA obejmuje także zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe najwyższej generacji do salonów kosmetycznych .

Tysiące klientów zaufało naszej firmie, zamawiając rewolucyjny kolagen aktywny biologicznie, czysto roślinne biokremy i inne nowatorskie produkty na światowym poziomie. Cechujemy się nieskazitelną etyką i wyjątkową troską o dobro naszych Klientów.

< 238486" >

Źródło Anna Pikura. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#komorki macierzyste pikura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy