Czystość Wiadomości branżowe

Nowoczesne, stylowe, zmysłowe. MILVAI ? nowe miejsce zakupowe w sieci!

Jakość, unikalność oraz atrakcyjna cena to w świecie zakupów najcenniejsze połączenie. Z myślą o koneserach dobrego smaku powstał nowoczesny, a zarazem funkcjonalny serwis zakupowy − MILVAI.  W ofercie znajdziemy starannie wyselekcjonowane produkty, które ujęte zostały w limitowane czasowo i ilościowo kampanie tematyczne. MILVAI to zmysłowe

Teaser

Jakość, unikalność oraz atrakcyjna cena to w świecie zakupów najcenniejsze połączenie. Z myślą o koneserach dobrego smaku powstał nowoczesny, a zarazem funkcjonalny serwis zakupowy ? MILVAI.  W ofercie znajdziemy starannie wyselekcjonowane produkty, które ujęte zostały w limitowane czasowo i ilościowo kampanie tematyczne. MILVAI to zmysłowe zacisze, w którym każdy poszukiwacz skarbów znajdzie coś wyjątkowego zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich.

Na stronie www.milvai.com miłośnicy pięknych i unikalnych przedmiotów będą mogli wybierać z licznych produktów dobrej jakości, które trudno znaleźć gdzie indziej w Internecie. Utrzymany w nowoczesnym i eleganckim stylu nowo powstały serwis zakupowy MILVAI, przyciąga ofertą, klasą oraz wygodą dokonywania zakupów.

Wciągająca przyjemność

MILVAI jest miejscem, w którym klienci będą mogli oddać się rozkoszy zakupowego szaleństwa, unikając niepotrzebnego zgiełku panującego w sklepach ? zwłaszcza tego przedświątecznego. Wśród jedynych w swoim rodzaju artykułów dekoracyjnych, kuchennych dodatków czy domowych akcesoriów, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta MILVAI jest także zbiorem ciekawych pomysłów na naprawdę wyjątkowe świąteczne prezenty.

Małe dzieła sztuki

W pierwszej odsłonie sklepu MILVAI klienci będą mogli dokonać zakupów, wybierając produkty z kilku tematycznych kampanii, m.in. ?Yes, Chef!?, ?Kuchnia pachnąca świętami?. Elektroniczny wyciskacz do ciasteczek, dzbanek do herbaty w ciepłym norweskim sweterku czy gruby, kolorowy koc to tylko przedsmak produktów ? łączących w sobie wyjątkowe walory estetyczne i użytkowe ? które czekają na odwiedzających MILVAI.

Inspirujący i praktyczny

MILVAI przygotował dla swoich klientów moc inspirujących pomysłów. Co tydzień, oprócz nowych kampanii odsłaniających kolejne unikatowe przedmioty, klientów sklepu zaskoczą ciekawe aranżacje oraz praktyczne porady dotyczące wykorzystania dostępnych na stronie artykułów. Każdy klient MILVAI będzie mógł ponadto skorzystać z pomocy konsultanta online, który doradzi, wysłucha i pomoże wybrać wymarzony produkt. Na użytkowników, którzy zapiszą się do newslettera czeka niespodzianka ? aż 10% zniżki na zakupy! Do końca grudnia obowiązuje również promocja ? bezpłatna dostawa produktów. Dodatkowo z okazji otwarcia sklepu do każdego zamówienia ? w ramach prezentu ? dodawana będzie ekologiczna torba z włókniny z logo MILVAI.

A to już wiesz?  Rozwój małego AGD

Źródło MILVAI. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy