Czystość Wiadomości branżowe

Nowości Humana z kaszą gryczaną

Od kiedy można podawać dzieciom kaszę gryczaną? Już niemowlęta po 4. miesiącu życia mogą spróbować oryginalnych kaszek mleczno-gryczanych oraz bezmlecznej kaszki gryczanej Humana. Są lekkostrawne, odżywcze i nie zawierają glutenu.U niemowląt po 4. miesiącu życia, stopniowo, zamiast mlecznych posiłków można wprowadzić  kaszkę, początkowo np. na

Teaser

Od kiedy można podawać dzieciom kaszę gryczaną? Już niemowlęta po 4. miesiącu życia mogą spróbować oryginalnych kaszek mleczno-gryczanych oraz bezmlecznej kaszki gryczanej Humana. Są lekkostrawne, odżywcze i nie zawierają glutenu.

U niemowląt po 4. miesiącu życia, stopniowo, zamiast mlecznych posiłków można wprowadzić  kaszkę, początkowo np. na drugie śniadanie. Ponieważ wielu rodziców waha się przed wprowadzeniem kaszek zbożowych, z obawy czy nie będą zbyt ciężkostrawne lub uczulające, dobrym i bezpiecznym wyborem będą kaszki Humana na bazie kaszy gryczanej.

Kasza gryczana dla niemowląt

Kasza gryczana to jedna z najzdrowszych kasz. Jest naturalnym źródłem białka, zawiera witaminy B1 i PP, wapń, żelazo, fosfor, potas i magnez oraz błonnik. Dietetycy przekonują, że warto podawać niemowlętom kaszki na bazie kaszy gryczanej, aby sprostać rosnącym potrzebom energetycznym oraz zaszczepić u maluchów zdrowe nawyki żywieniowe.

Wśród zimowych nowości Humana rodzice znajdą aż trzy kaszki na bazie odżywczej kaszy gryczanej. Kaszka mleczno ? gryczana z jabłkiem oraz kaszka mleczno ? gryczana z gruszką jest odpowiednia jako samodzielny posiłek zarówno dla małych dzieci jak i niemowląt, które jeszcze nie powinny spożywać produktów z glutenem.

Rozszerzenie diety niemowląt z kaszkami Humana

Dla niemowląt na diecie hipoalergicznej i bezmlecznej dostępna jest kaszka bezmleczna Humana HA/SL gryczana. Ten rodzaj kaszki również wprowadzi różnorodność w diecie dzieci zagrożonych alergią pokarmową i nietolerancją laktozy.

?Kaszki mleczno ? gryczane Humana o owocowych smakach oraz kaszka bezmleczna HA/SL gryczana to świetny pomysł na urozmaicenie diety niemowląt po 4. miesiąca życia, ze względu na nowy, ciekawy smak i lekkostrawność.” ? mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Kaszki mleczno-gryczane Humana oraz kaszka bezmleczna Humana HA/SL gryczana dostępne są w sprzedaży internetowej na Kidy.pl. Sklep oferuje stały i szybki dostęp do produktów Humana.

A to już wiesz?  Drewno i biel – przepis na harmonię w łazience

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 235013" >

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#kasza gryczana humana rossman

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy