Czystość Wiadomości branżowe

Ocieplasz dom? Odbierz bon o wartości 1000 zł na meble

?Zaproś ciepło do środka? to hasło nowej promocji dla osób budujących lub termomodernizujących swój dom. Do czterech podstawowych korzyści skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL ? bezpieczeństwa pożarowego, komfortu akustycznego, ekologii i pewności zwrotu inwestycji ? dochodzi jeszcze jedna: bon na meble firmy VOX. Co zrobić, aby skorzystać z oferty?

Warunki

Promocja obejmuje szeroki wachlarz produktów ROCKWOOL do izolacji poddaszy, ścian zewnętrznych oraz działowych. Przy zakupie za minimum 4000zł należy wysłać otrzymany w miejscu zakupu (lub ściągnięty ze strony promocyjnej) kupon wraz z kserokopiami dowodów zakupu (można zsumować maksymalnie 3). Dostępna jest także droga elektroniczna: wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.wiecejnizskala.pl i załączyć zeskanowane dokumenty zakupu.

Wysokość bonu na meble VOX zależy od wartości zakupionych produktów promocyjnych. Kupując wełnę za minimum 4000zł, klient otrzyma do wykorzystania 400zł. Z kolei od 10 000zł wzwyż obowiązuje już bon na 1000zł. – Promocja trwa do 30 września 2013 roku. Obejmuje wszystkie hurtownie, składy i markety budowlane, w których dostępne są produkty ROCKWOOL ? wyjaśnia Łukasz Glapa, dyrektor marketingu ROCKWOOL Polska.

Dlaczego warto?

Efektywność energetyczna to jeden z ważniejszych parametrów nowoczesnego budownictwa. – Prawidłowa izolacja to nic innego, jak szybko zwracająca się inwestycja. Skalna wełna mineralna wyróżnia się nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Nie wszyscy wiedzą, że nasze produkty są całkowicie niepalne i doskonale wyciszają wnętrza. To pewny i ekologiczny sposób na znaczne oszczędności w sezonie grzewczym. Teraz, dzięki współpracy z VOX, możemy zaoferować klientowi jeszcze więcej ? dodaje Łukasz Glapa.

Więcej o szczegółach promocji oraz cechach skalnej wełny mineralnej można przeczytać pod adresem www.wiecejnizskala.pl. To część kampanii informacyjnej ROCKWOOL, ukazującej korzyści z wyboru odpowiedniej izolacji. Dla zainteresowanych udostępniono także specjalną infolinię pod numerem 801 310 320.

< 237263" >

Źródło ROCKWOOL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #GSEA   #jej   #MISBHV   #Studio Prywatne