Czystość Wiadomości branżowe

Oto Produkt Roku 2013 – Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni

Konsumenci wybrali! Produktem Roku 2013 w kategorii Fixy został Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem! W badaniu przeprowadzonym przez TNS Polska aż 5000

Teaser

Konsumenci wybrali! Produktem Roku 2013 w kategorii Fixy został Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem!

W badaniu przeprowadzonym przez TNS Polska aż 5000 konsumentów wskazywało produkty godne zaufania, które cenią za innowacyjność i najwyższą jakość. Takim zaufaniem w kategorii Fixy obdarzyli oni Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem. Potwierdza to przyznane produktowi czerwone logo ?Produkt Roku. Wybór konsumentów ? Innowacja Roku 2013?.

Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem stanowi połączenie kompozycji przypraw stworzonej przez szefów kuchni Knorr z unikalnymi torebkami do smażenia Jan Niezbędny. Innowacyjny Fix pomaga konsumentom przygotowywać piersi z kurczaka na patelni bez dodatku tłuszczu do smażenia. Dzięki niemu mogą oni podać rodzinie soczystego i aromatycznego kurczaka z patelni. Portfolio uzupełniają dwa inne warianty smakowe produktu: Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni w ziołach z cytrynową nutą oraz Fix Knorr Soczysty kurczak z patelni w naturalnej przyprawie z czosnkiem. 

< 242092" >

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowe smaki jesieni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy