Czystość Wiadomości branżowe

Świąteczna zbiórka żywności w Auchan

Świąteczna zbiórka żywności w Auchan
Klienci sieci, już w najbliższy weekend wezmą udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Banki Żywności.Wszyscy Ci, którzy w dniach 29 listopada – 01 grudnia będą na zakupach w hipermarketach Auchan, mogą pomóc potrzebującym osobom. Wystarczy kupić, choć jeden produkt, by podarować  coś od siebie i umożliwić osobom ubogim godne spędzenie świąt Bożego Narodzenia.Najbardziej potrzebne produkty to ryż, makarony, cukier, mąka, oleje, słodycze, konserwy oraz artykuły z długoterminową datą przydatności do spożycia.  Zakupione produkty należy umieścić w specjalnie oznakowanym koszu lub przekazać Wolontariuszowi Banków Żywności.Auchan, każdego roku, dołącza się do akcji Świątecznej Zbiórki Żywności, wspierając w ten sposób ludzi ubogich, niekiedy bezdomnych i w trudnej sytuacji życiowej. Produkty zakupione przez klientów sklepów trafią do m.in. : jadłodajni dla ubogich, noclegowni dla bezdomnych, domów dla samotnych matek, świetlic dla ubogich dzieci.Więcej informacji o zbiórce w dokumencie PDF.

Teaser

Klienci sieci, już w najbliższy weekend wezmą udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Banki Żywności.

Wszyscy Ci, którzy w dniach 29 listopada ? 01 grudnia będą na zakupach w hipermarketach Auchan, mogą pomóc potrzebującym osobom. Wystarczy kupić, choć jeden produkt, by podarować  coś od siebie i umożliwić osobom ubogim godne spędzenie świąt Bożego Narodzenia.

Najbardziej potrzebne produkty to ryż, makarony, cukier, mąka, oleje, słodycze, konserwy oraz artykuły z długoterminową datą przydatności do spożycia.  Zakupione produkty należy umieścić w specjalnie oznakowanym koszu lub przekazać Wolontariuszowi Banków Żywności.

Auchan, każdego roku, dołącza się do akcji Świątecznej Zbiórki Żywności, wspierając w ten sposób ludzi ubogich, niekiedy bezdomnych i w trudnej sytuacji życiowej. Produkty zakupione przez klientów sklepów trafią do m.in. : jadłodajni dla ubogich, noclegowni dla bezdomnych, domów dla samotnych matek, świetlic dla ubogich dzieci.

Więcej informacji o zbiórce w dokumencie PDF.

Źródło Auchan Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dzień Czekolady - palce lizać!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy