Czystość Wiadomości branżowe

Świąteczne inspiracje od DUKA – druga odsłona kolekcji na Zimę 2013

Ozdoby wykonane ręcznie z drewna, słomy i sznurka, łańcuchy zawinięte na szpulę od nici, latarnie na woskowe świeczki, papierowe gwiazdy dekoracyjne zawiązywane na kokardy. Druga odsłona kolekcji DUKA na nadchodzący sezon to moc dodatków, niosących radość ze zbliżającej się zimy i bożonarodzeniowych świąt. Chłodne dni zagryzamy ciastkami i muffinkami domowej roboty. Na stole

Teaser

Ozdoby wykonane ręcznie z drewna, słomy i sznurka, łańcuchy zawinięte na szpulę od nici, latarnie na woskowe świeczki, papierowe gwiazdy dekoracyjne zawiązywane na kokardy. Druga odsłona kolekcji DUKA na nadchodzący sezon to moc dodatków, niosących radość ze zbliżającej się zimy i bożonarodzeniowych świąt. Chłodne dni zagryzamy ciastkami i muffinkami domowej roboty. Na stole goszczą pyszne zapiekanki w ramekinach NIKLAS w oprawie orzechów, suszonych owoców i czekolady. Zauważalnym motywem przewodnim stają się serca i serduszka, obecne w formie dekoracji oraz w ich wzorach. Wszystko to z miłości do kuchni – ulubionego miejsca w domu.

Mleczna kawa pasuje do zimy. Przecież spienione mleko wygląda zupełnie jak puszyty śnieg! W kolekcji DUKA pojawią się nowe kubki w odcieniach beżu i czerwieni. Pięknie zaprezentują się na nowych seriach tekstyliów: STARS, NORDIC czy CALENDAR. Typowo świąteczna odsłona obrusów, podkładek i bieżników to seria PRINGLE w odsłonie srebrno-białej i czerwono-białej.

Świąteczne ciasteczka czy może mini tarty z foremek w kształcie serc? Każdy sposób jest dobry, aby poczuć pozytywny klimat zimy. Zarówno w nowej, jak i w bazowej kolekcji DUKA znajdzie się szereg propozycji dla miłośników prezentów wprost z domowego piekarnika ? jedynych w swoim rodzaju podarków-łakoci.

W kolekcji nie zabraknie również utrzymanych w skandynawskim stylu dekoracji wykonanych z drewna, słomy i sznurka. Wolnostojące i do powieszenia ozdoby wprowadzą do domu niezobowiązujący, ale wyraźny nastrój szykowania się do świąt.

Wśród propozycji DUKA na zimę znajdą się także charakterystyczne propozycje dekoracji, jak szyfonowe bieżniki i podkładki, wieńce dekorowane na wiele sposobów, drewniane latarenki wprowadzające nastrojowe światło do domu oraz komplety ozdób powstałych z połączenia słomy i czerwonej wstążki.

Uzupełnienie kolekcji DUKA na Zime 2013_zdjecia pogladowe > kliknij TUTAJ (1 MB)

Uzupelnienie kolekcji DUKA na Zime 2013_zdjecia produkcyjne > kliknij TUTAJ (140 MB)

A to już wiesz?  Szczęśliwe numery od marki WINIARY

Źródło DUKA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy