Czystość Wiadomości branżowe

TEEKANNE Forest Fruit ? herbata pachnąca owocami leśnymi

Sezon na rozgrzewające herbaty w pełni! Odliczanie do tegorocznej wiosny zapowiada się wyjątkowo aromatycznie, a wszystko za sprawą sześciu nowych propozycji smakowych marki TEEKANNE, stworzonych z myślą o nadaniu kolorytu ponurej aurze, panującej za oknem. Kolekcję nowości otwiera pachnąca szarlotką herbata „Magic Apple”. Opozycję dla niej stanowi świeżość cytryny i

Teaser

Sezon na rozgrzewające herbaty w pełni! Odliczanie do tegorocznej wiosny zapowiada się wyjątkowo aromatycznie, a wszystko za sprawą sześciu nowych propozycji smakowych marki TEEKANNE, stworzonych z myślą o nadaniu kolorytu ponurej aurze, panującej za oknem.

Kolekcję nowości otwiera pachnąca szarlotką herbata ?Magic Apple?. Opozycję dla niej stanowi świeżość cytryny i korzenny aromat imbiru, które znajdziemy w torebkach ?Ginger & Lemon?, tudzież  bazująca na harmonijnym połączeniu zapachu miodu i mięty herbatka ?Mint & Honey?. Dla zwolenników zielonej herbaty przygotowano mieszankę wzbogaconą smakiem słodkich malin i żurawin ?Green Tea Cranberry ? Raspberry?, a dla koneserów mocnego smaku intensywną ?Nero?. Pozycją wyróżniającą się w palecie nowych smaków i aromatów TEEKANNE jest herbata ?Forest Fruit?.

– Pod względem spożycia czarnej herbaty plasujemy się wśród liderów w Europie, bo w wypijanym naprze konsumujemy aż kilogram listków herbacianych. Jednak mimo polskiego przywiązania do tradycyjnego, mocnego naparu z czarnej herbaty, jednocześnie coraz częściej sięgamy po herbaty aromatyzowane, stąd niekwestionowany sukces TEEKANNE ?Forest Fruit?. To najwyższej jakości mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych gatunków czarnej herbaty, dopełniona aromatem owoców leśnych. Jest nie lada gratką także dla fanów herbatek owocowych, którzy z pewnością docenią intensywną woń malin, jeżyn i czarnej porzeczki ? argumentuje Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Różnorodność smaków i aromatów zawartych w sześciu propozycjach od TEEKANNE zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Pomimo ciągłych innowacji i udoskonaleń, TEEKANNE nie zatraciło swojej intuicji oraz wiedzy i od ponad 130 lat produkuje herbaty będące źródłem niezwykłej przyjemności. 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 234575" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#www zmiekczanie pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy