Czystość Wiadomości branżowe

TEEKANNE Magic Apple ? idealna herbatka na zimowe wieczory

Tegoroczna zima nabrała wyjątkowego smaku i aromatu. Wszystko za sprawą marki TEEKANNE, która uzupełniała swój asortyment o sześć nowych mieszanek herbacianych. Spośród debiutujących na sklepowych półkach produktów TEEKANNE, największym uznaniem cieszy się herbatka „Magic Apple”W obliczu trwającego w pełni sezonu na przeziębienia i nieprzyjemnej

Teaser

Tegoroczna zima nabrała wyjątkowego smaku i aromatu. Wszystko za sprawą marki TEEKANNE, która uzupełniała swój asortyment o sześć nowych mieszanek herbacianych. Spośród debiutujących na sklepowych półkach produktów TEEKANNE, największym uznaniem cieszy się herbatka ?Magic Apple?

W obliczu trwającego w pełni sezonu na przeziębienia i nieprzyjemnej aury, wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy możliwości spędzenia spokojnego wieczoru w zaciszu własnego domu. Kiedy na zewnątrz zapadają zimowe ciemności, nie ma lepszego towarzysza niż filiżanka aromatycznej, rozgrzewającej herbaty.

Właśnie z myślą o takich chwilach TEEKANNE przygotowało wonną mieszankę, o wyjątkowo intensywnym smaku ? ?Magic Apple?. Klasyczne połączenie jabłek i cynamonu przywoła smak domowych konfitur, a dodatki w postaci  hibiskusa, liści słodkiej jeżyny oraz owocu dzikiej róży ubarwią oczekiwanie na wiosnę.

– Zawsze dbamy o to, żeby przygotowane przez nas nowości trafiały w gusta klientów sięgających po herbaty Teekanne. Magic Apple jest właśnie odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają w herbacie doskonałego smaku, a filiżanka gorącego napoju to niezbędny atrybut chwili odpoczynku i wytchnienia ? mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Mieszanki herbat TEEKANNE jako produkowane wyłącznie ze składników najwyższej jakości nie zawierają sztucznych dodatków. Zważywszy na ciepłe przyjęcie z jakim spotkała się owocowa mieszanka ?Magic Apple?, może to być moment przełomowy na naszym rodzimym rynku herbat,  prosperującym dotychczas głównie w oparciu o zainteresownie herbatami czarnymi i zielonymi.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

A to już wiesz?  Etap: Fashion Week

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 234474" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy