Czystość Wiadomości branżowe

TEEKANNE Mint & Honey ziołową herbatką zimy

TEEKANNE Mint & Honey ziołową herbatką zimy
Czarne, ziołowe, owocowe, zielone. Aromatyczne, o intensywnym smaku. Na rynku herbat triumfy święci sześć nowych mieszanek marki TEEKANNE, które pozwalają nie tylko rozgrzać chłodną aurę za oknem, ale też umilają oczekiwanie na wiosnę.Wśród nowości TEEKANNE, które trafiły na sklepowe półki znajdziemy wiele owocowych inspiracji: „Forest Fruits” czyli tradycyjną czarną herbatę wzbogaconą aromatem owoców leśnych, „Magic Apple” przywołującą smakiem gorącą szarlotkę czy „Green Tea Cranberry – Raspberry”, w której odnajdziemy słodką nutę malin i żurawin. Dla koneserów klasycznego smaku przygotowano wyjątkowo intensywną mieszankę czarnych herbat, zamkniętą w torebkach „Nero”, natomiast bogactwo przypraw korzennych jest bazą, na której opiera się specyfika „Ginger & Lemon”. Nową, mocną pozycją wśród serii TEEKANNE Natural Herbal Tea jest „Mint & Honey”.- Herbatki ziołowe pija się na świecie od wielu tysięcy lat. Łatwość i wygoda przygotowania, jaką zapewniają dwukomorowe torebki, w których są przechowywane herbaty TEEKANNE,

Teaser

Czarne, ziołowe, owocowe, zielone. Aromatyczne, o intensywnym smaku. Na rynku herbat triumfy święci sześć nowych mieszanek marki TEEKANNE, które pozwalają nie tylko rozgrzać chłodną aurę za oknem, ale też umilają oczekiwanie na wiosnę.

Wśród nowości TEEKANNE, które trafiły na sklepowe półki znajdziemy wiele owocowych inspiracji: ?Forest Fruits? czyli tradycyjną czarną herbatę wzbogaconą aromatem owoców leśnych, ?Magic Apple? przywołującą smakiem gorącą szarlotkę czy ?Green Tea Cranberry ? Raspberry?, w której odnajdziemy słodką nutę malin i żurawin. Dla koneserów klasycznego smaku przygotowano wyjątkowo intensywną mieszankę czarnych herbat, zamkniętą w torebkach ?Nero?, natomiast bogactwo przypraw korzennych jest bazą, na której opiera się specyfika ?Ginger & Lemon?. Nową, mocną pozycją wśród serii TEEKANNE Natural Herbal Tea jest ?Mint & Honey?.

– Herbatki ziołowe pija się na świecie od wielu tysięcy lat. Łatwość i wygoda przygotowania, jaką zapewniają dwukomorowe torebki, w których są przechowywane herbaty TEEKANNE, sprawiają, iż można cieszyć się nimi codziennie. Orzeźwiający smak mięty i aromat miodu połączone w ?Mint & Honey? w jedną całość tworzą unikatowy produkt. Pity zarówno na ciepło, jak i na zimno, jest idealną propozycją na ugaszenie pragnienia – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

Mieszanki herbat TEEKANNE jako produkowane wyłącznie ze składników najwyższej jakości, zostały docenione przez tłumy kibiców zebranych w Zakopanem przy okazji tegorocznego Pucharu Świata w skokach narciarskich. W ciągu trzech dni trwania akcji ?TEEKANNE Winter Bar? zostało rozdanych ponad 13000 kubków tego aromatycznego napoju, a mieszanka ?Mint & Honey? była jednym z trzech najczęściej wybieranych smaków. 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

A to już wiesz?  Aplikacja SmartFood zwycięzcą konkursu The Best Samsung Smart TV App!

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

< 234574" >

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy