Wiadomości branżowe

W nowy rok z nowymi dekorami

Blisko 20 zupełnie nowych dekorów paneli podłogowych poszerzyło ofertę salonów RuckZuck. W dębowych odcieniach dostaniemy m.in. deski z kolekcji Discovery 4V, Nature, czy Adventure 4V. Jedna z największych w Europie sieci sprzedaży produktów marki Classen zaprezentuje swoje nowości podczas zbliżających się targów BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 marca br.   

? Dębowe dekory nie wychodzą z mody. Naturalne odcienie, bez względu na to, czy jasne, czy ciemne, doskonale sprawdzają się zarówno w tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Szacuje się, iż na świecie można rozpoznać około 200 gatunków dębu. W naszej ofercie dostępnych jest na razie blisko 70. Zatem jeszcze wiele nowości przed nami. ? mówi Katarzyna Śliwińska, Kierownik działu marketingu w firmie RuckZuck ? Czasem różnice między dekorami są bardzo subtelne, niemal niezauważalne, jednak każdy wyróżnia choćby drobny detal, który potem decyduje o charakterze wnętrza. 

Wśród nowych dekorów znalazły się m.in. dąb Luton ciemny, naturalny, złoty, kremowy, grafitowy, które aktualnie tworzą kolekcję paneli podłogowych Nature. Dzięki naturalnym odcieniom podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych, a zastosowana tu synchroniczna struktura dodatkowo spotęguje to wrażenie.

Dekory: dąb Argenta latte, czekoladowy, jasny, naturalny i palony poszerzyły z kolei jedną z najpopularniejszych na rynku kolekcji paneli podłogowych ? Discovery 4V, a dąb Livorno i Veroni dołączyły do szerokiej linii Adventure 4V.

Dębowe nowości w salonach RuckZuck pojawiły się również w kolekcjach Joy, City i Life.

– Klasyczny, dębowy odcień paneli podłogowych cieszy się wśród Polaków ogromną popularnością, dlatego systematycznie poszerzamy ofertę tych właśnie dekorów. W zależności od wymagań, ale też od charakteru i przeznaczenia wnętrza, możemy więc mieć ?dębową? podłogę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom ? dodaje Katarzyna Śliwińska.

Proponowane nowości będzie można zobaczyć już podczas zbliżających się targów BUDMA 2014 w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska RuckZuck w hali 8A, stoisko nr 1.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników RuckZuck. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#panele classen discovery argenta dąb naturalny opinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Brunei   #gazu   #jest   #Serinus Energy