Czystość Wiadomości branżowe

Wygoda i piękno zamknięte w nowym żelazku MPM

Sprzęt AGD od dłuższego czasu przechodzi rewolucję technologiczną, ale także estetyczną. Obecnie nie tylko już sprzęty wkomponowane w meble kuchenne powinny zachwycać ciekawą stylistyką. Nowe żelazko MPM udowadnia, że również podczas prasowania możemy nacieszyć oko.

Teaser

Sprzęt AGD od dłuższego czasu przechodzi rewolucję technologiczną, ale także estetyczną. Obecnie nie tylko już sprzęty wkomponowane w meble kuchenne powinny zachwycać ciekawą stylistyką. Nowe żelazko MPM udowadnia, że również podczas prasowania możemy nacieszyć oko.

  

 

Żelazko parowe

ze stopą ceramiczną MZE-10

Żelazko posiada idealnie wyprofilowany stożek docierający do trudno dostępnych miejsc, a także system Anti-Drip, który zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Vertical Ironing pozwala prasować rzeczy w pozycji pionowej.

By uporać się ze stertą wygniecionych ubrań potrzebne jest żelazko, które szybko i dokładnie wyprasuje każdy materiał. Natomiast elegancka stylistyka jego obudowy może umilić czas spędzony nad deską do prasowania. Właśnie takim połączeniem, piękna z funkcjonalnością jest żelazko parowe MPM, MZE-10.

Najważniejszym elementem nowego urządzenia MPM jest zaawansowana stopa ceramiczna. Idealnie wyprofilowany stożek Special Tip ułatwi prasowanie takich części ubrań, jak kołnierzyki, mankiety lub zakładki. Jednocześnie, ciągły wyrzut pary, a także możliwość jego wzmocnienia pozwala uporać się z najoporniejszymi zagnieceniami. Funkcja Vertical Ironing pozwala także na prasowanie rzeczy w pionie. Natomiast, dzięki systemowi Anti-Drip nie należy się obawiać kapania wody, podczas prasowania żelazkiem parowym w niskich temperaturach.

Funkcjonalność nowego żelazka MZE-10 dopełnia jego ciekawa estetyka. Nowoczesny wzór oraz żywa kolorystyka sprawiają, że prasowanie jest przyjemniejsze. W nowym żelazku każdy detal został stylistycznie dopracowany. Nawet stopa ceramiczna jest w kolorze złotym, pasującym do zimnego fioletu, a na jej powierzchni znajduje się motyw nawiązujący do kwiatowego wzoru obudowy.

Czajnik bezprzewodowy MCZ-33M/Z

Cena: 99zł

Funkcje:

 • Stopa ceramiczna
 • Idealnie wyprofilowany stożek SPECIAL TIP docierający do trudno dostępnych miejsc
 • System ANTI-DRIP ? zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach
 • Funkcja SELF CLEAN ? samooczyszczanie z osadu
 • System antywapienny ANTI-CALC
 • Uderzenie pary 80 g/min.
 • Ciągły wyrzut pary 0-25g/min.
 • Lampka kontrolna temperatury
 • Spryskiwacz
 • Punkcja VERTICAL IRONING ? prasowanie w pionie
 • Zbiornik na wodę o pojemności 375 ml
 • Powierzchnia rączki pokryta powłoką antypoślizgową
 • Obrotowy przewód sieciowy o długości 2,5 m
 • Automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Regulacja mocy pary, regulacja temperatury
A to już wiesz?  Jak skutecznie walczyć z cellulitem - ANNA PIKURA

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy