Czystość Wiadomości branżowe

Złap zajawkę, wymieniaj wirtualne patyki na nagrody

Złap zajawkę, wymieniaj wirtualne patyki na nagrody
Lubisz zabawę, masz poczucie humoru, pasjonujesz się ciekawymi rzeczami i lubisz się nimi dzielić z innymi? Ten konkurs jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Marka KAKTUS zaprasza do aktywności na swoim fanpage’u Republika Kaktusa na Facebooku! Do wygrania między innymi bilety do kina, karty pre-paid i smartfony! Wchodzisz w to?Zasady są proste. Bądź aktywny! Wejdź do aplikacji „Wyniki za Patyki” na fanpage’u Republika Kaktusa na Facebooku, która znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/RepublikaKaktusa. Głosuj, komentuj posty, udostępniaj zdjęcia, posty i filmy video! Za każdą aktywność otrzymujesz punkty – wirtualne patyki. Wygrywają Ci, którzy zbiorą ich najwięcej!Konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2013 r. i co miesiąc do wygrania są odjechane nagrody! W lipcu – 50 wystrzałowych T-shirtów, w sierpniu 50 biletów do kina, we wrześniu – 50 kart podarunkowych Spotify o wartości  10 zł, w październiku – 50 kart pre-paid o wartości 20 zł do wybranej przez

Teaser

Lubisz zabawę, masz poczucie humoru, pasjonujesz się ciekawymi rzeczami i lubisz się nimi dzielić z innymi? Ten konkurs jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Marka KAKTUS zaprasza do aktywności na swoim fanpage?u Republika Kaktusa na Facebooku! Do wygrania między innymi bilety do kina, karty pre-paid i smartfony! Wchodzisz w to?

Zasady są proste. Bądź aktywny! Wejdź do aplikacji ?Wyniki za Patyki? na fanpage?u Republika Kaktusa na Facebooku, która znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/RepublikaKaktusa. Głosuj, komentuj posty, udostępniaj zdjęcia, posty i filmy video! Za każdą aktywność otrzymujesz punkty ? wirtualne patyki. Wygrywają Ci, którzy zbiorą ich najwięcej!

Konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2013 r. i co miesiąc do wygrania są odjechane nagrody!
W lipcu ? 50 wystrzałowych T-shirtów, w sierpniu 50 biletów do kina, we wrześniu ? 50 kart podarunkowych Spotify o wartości  10 zł, w październiku ? 50 kart pre-paid o wartości 20 zł do wybranej przez zwycięzcę sieci telefonicznej, w listopadzie ? 50 biletów do kina, a w grudniu 50 kart podarunkowych Spotify o wartości 10 zł. Dodatkowo w czerwcu, lipcu, listopadzie i grudniu osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma smartfon Samsung Galaxy Ace.

Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  3M rekordowym laureatem ENERGY STAR!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy